About me

Minu nimi on Marit. Ma olen 27 aastane maailmarändur, kes 2016.a. juunis asus võitlusesse suhteliselt vähelevinud vähivormi – esmase mediastiinumi B- suurerakulise mitte-Hodginsi lümfoomiga. Lõpetasin 5 kuud kestnud keemiaravi (DA R-EPOCH) detsembri (2016) alguses ja sellest ajast saadik olen olnud vähist prii. Juhuu!

Miks blogida? Aga sellepärast, et anda oma lähedastele, tuttavatele ja kõigile teistele võimaluse end minu eluga kursis hoida ja  igaühele näidata, et vähidiagnoos ei ole alati maailma lõpp ja elu on jätkuvalt elamist väärt, nii keemiaravi ajal kui ka peale ravi lõppu.

My name is Marit. I am a 27 year-old world traveller, who was diagnosed with  a relatively rare type of cancer – primary mediastinal large B-cell non-Hodgins lymphoma in July 2016. In December 2016 I finished 5 (long) months of chemotherapy (DA R-EPOCH) and I’ve been in remission since then. Yay!

Why blogging? Mainly to keep my closest (but not only) up to date with my cancer-journey and to show anyone that being diagnosed with cancer is not the end of the world and life is still worth living, both during and after the treatment.

Advertisements